index

Opatření Technických služeb Tábor po dobu omezení volného pohybu osob

Od 22.10.2020 do 3.11.2020 omezují TST provozní dobu pro veřejnost takto:

1) Veřejné WC na Žižkově náměstí se uzavírá, bezobslužné veřejné WC na Křižíkově náměstí zůstává v provozu po-ne 7:00 – 22:00 hodin.

2) Správa hřbitovů v areálu společnosti omezuje provozní dobu pouze na telefonickou a elektronickou komunikaci v pracovní dny v době 8:00 – 14:00 hodin.

Kontaktní informace zde: https://www.tstabor.cz/kontaktni-informace/

3) Provozovna pro výdej parkovacích karet omezuje provozní dobu pouze na telefonickou a elektronickou komunikaci v pracovní dny v době 8:00 – 14:00 hodin. Končící platnost rezidentních a abonentních karet v době omezení se prodlužuje do uvolnění opatření, tedy min. do 3.11.2020. Prodloužení parkování v podzemních garážích Tabačka lze pouze online přes webové stránky.

Kontaktní informace a online žádost zde: https://www.parkovistetabor.cz/kontakty/

4) Útulek Tábor pro psy a kočky omezuje provoz pro veřejnost uvnitř budovy. Po telefonické nebo elektronické komunikaci lze útulek navštívit ve venkovním prostoru areálu s možností adoptovat psa nebo kočku. To vše při dodržení vládních opatření pro kontakt s lidmi (odstup dva metry, při bližší vzdálenosti rouška, max. dvě osoby). Venčení psů pouze po telefonické dohodě a jen ověřenými zájemci s již podepsanými protokoly.

Kontaktní informace zde: https://www.utulektabor.cz/kontakty/

Michal Polanecký
jednatel

Sdílejte příspěvek