IMG_20210519_150603

Národní cena kvality ČR

Technické služby Tábor s.r.o. mají za rok 2019 završené několikaleté působení v oblasti společenské odpovědnosti vítězstvím Národní ceny ČR za společenskou odpovědnost v kategorii malá a střední organizace v podnikatelském sektoru. Pro rok 2020 však padlo rozhodnutí vystoupit z komfortní zóny vyhrané kategorie a jít o něco výše v hodnocení, tedy do Národní ceny kvality ČR. Společnost musela zpracovat rozsáhlou podkladovou zprávu, která byla zaslána na Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO). Následně ve společnosti bylo uskutečněno obsáhlé hodnocení auditory MPO, kteří ověřují veškeré informace z podkladové zprávy v praxi. Výstupem je zpráva hodnotitele, která dává společnosti strategickou zpětnou vazbu. Mezi kritéria hodnocení jsou zařazeny oblasti vedení společnosti, strategie, pracovníci, procesy, výrobky a služby, zákazníci a ekonomické výsledky. Zpětná vazba od hodnotitelů má za cíl najít návod na rozvoj, zlepšování se, inovace a výkonnost organizace.
Zpráva hodnotitelů byla také předložena na zasedání JURY Rady kvality ČR, která stanovuje pořadí podle získaných bodů dle hodnocení.
19. května 2021 se uskutečnilo na pozvání Karla Havlíčka, místopředsedy vlády a ministra průmyslu a obchodu, Slavnostní setkání při příležitosti předávání Národní ceny kvality České republiky za rok 2020 na MPO ČR.
Společnost Technické služby Tábor s.r.o. se umístila na 2. místě v kategorii Byznys a získala ocenění Organizace způsobilá pro program excelence. Cenu osobně převzal jednatel společnosti Michal Polanecký.

Sdílejte příspěvek