001

Moderní vybavení v Technických službách Tábor

Společnost Technické služby Tábor zařadila od začátku června do svého strojního parku dvě novinky, které výrazně zvýší efektivitu práce při údržbě města.
Jako první novinka je moderní vysavač s elektrickým pohonem, který splňuje vysoké nároky na úklid města. Nízká hlučnost, žádné škodlivé emise a velký výkon, to jsou hlavní výhody tohoto stroje. Kromě všech nečistot v ulicích města si vysavač poradí i s nepatrnými částečkami polétavého prachu PM10. Vysavač je samojízdný, což zvyšuje jak komfort pro obsluhu, tak výkonnost pro vyčištěnou plochu. Výdrž baterií je více než 8 hodin intenzivní práce a za směnu zvládne vysavač vyčistit 8 km plochy.
Druhou novinkou je svahová sekačka na dálkové ovládání. Mezi hlavní výhody se řadí vysoká pracovní produktivita, která nahradí až 10 pracovníků s křovinořezy. Dále jde o řízení dálkovým ovladačem, což zajišťuje pohodlné ovládání a bezpečnost obsluhy nejen v extrémních svazích až do 55°. Další důležitou předností je unikátní systém pojezdu, který umožňuje vynikající manévrovatelnost sekačky do všech směrů.

Sdílejte příspěvek